KONST / Litografier / Färglitografi 13442266
nr 1344 2266
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Gunnar Larson (f. 1925), Signerad, numrerad 72/72. Motivet: 40x50 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:27:14